גוגל אדוורדס – פרסום עבור העסק שלך

אחת הצורות הפופולריות ביותר של פרסום PPC (תשלום לפי קליק) לעסקים היא גוגל אדוורדס. לא קשה להבין את זה כשחושבים על הפופולריות של גוגל.

מילות המפתח הפופולריות ביותר

על מנת לקבל את התוצאות הטובות ביותר מגוגל אדוורדס, עליך להתחיל במשימה אחת בסיסית מאוד, אך חשובה ביותר. משימה זו היא ליצור רשימת מילות מפתח ממוקדת. נשמע קל, נכון?

אם אתה חדש בפרסום של תשלום לפי קליק באמצעות פרסום בגוגל לעסקים, אתה כנראה חושב מיד על מילות המפתח הפופולריות ביותר עבור העסק או המוצר שלך. נחש מה! אלו המילים המדויקות עם הכי הרבה תחרות וסכומי ההצעות הגבוהים ביותר. זה יעלה יותר להגיש הצעות תחרותיות עבור מילות מפתח אלו.

מילות המפתח הלא כל כך פופולריות

יש הרבה דרכים שונות לחפש את אותו הדבר. תגלה שמונחי החיפוש עם הפופולריות הגבוהה ביותר הולכים לעלות יותר אם אתה מתכנן למקד לאלו במסע הפרסום שלך ב-AdWords.

יש דרך אחרת ללכת על זה. עליך ליצור רשימה של מילות מפתח שהן פחות פופולריות (פחות הופעות חודשיות). מכיוון שהעלות להצעת הצעות מחיר על מילות המפתח הפחות פופולריות נמוכה יותר, אתה יכול לקחת את אותו סכום כסף שנדרש כדי להציע הצעת מחיר על מילת מפתח פופולרית אחת ולהציע במקום זאת כמה מילות מפתח פופולריות פחות.

עוד Bang for the Buck

כאשר אתה משתמש באסטרטגיית מילות המפתח הפחות בשימוש, אתה מקבל יותר תנועה לאתר תמורת פחות דולרי פרסום.

כלי הצעות חיפוש הם משאב נהדר שיעזור לך ליצור רשימה ארוכה של מילות מפתח שרלוונטיות למוצרים ו/או השירותים שלך אך לא תחרותיות כמו מילות המפתח הברורות ביותר.

גוגל אדוורדס היא דרך מצוינת להביא תנועה לאתר שלך. בשימוש בשילוב עם שיטות שיווק אחרות באתר, תהיה לך אסטרטגיה מצוינת לקידום העסק שלך בהצלחה.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *